«Ранкова кава ділових людей»
Четвер, 29 березня 2018, 13:14

 

Реалізації проекту «Ранкова кава ділових людей» У процесі реалізації проекту прийшлось трішки переформатувати заходи, зробити їх більш унікальними для цільової аудиторії проекту. Ранкову каву ділових людей перейменували на «12Х12» За рахунок грантових коштів нам вдалось провести 2 зустрічі за участю 12 лідерів Житомирщини. Серед присутніх були:

1. Володими Котик – власник рекламної агенції «Кран»

2. Наталія Зіміна – приватний підприємець та експерт по організації, бухгалтерського та юридичного супроводу малого та середнього бізнесу

3. Роман Богачов – власник заводу «Євроменірал Україна»

4. Марі Байда – керівник фонду GIZ

5. Віктор Сухомлинський – директор IT-компанії Infopulse

6. Дмитро Антонюк – директор ІТ-компанії ISM-Ukrainian

7. Людмила Єфіменко – власник арт-простору «Портал»

8. Олег Антонюк – приватний підприємець

9. Федір Євтушенко – власник музею старовинних речей у м. Житомирі

10. Оксана Ковальчук – журналістка, автор проекту «Ключ до успіху»

11. Любов Трибун – директор Комп’ютерної Академії ШАГ м. Житомир

12. Наталія Харитонова – психолог, керівник проектів по психологічній реабілітації

Впершу чергу було паставлене завдання познайомити лідерів для подальшої співпраці та вирішення суспільноважливих питань. Тому випустили памятні візитівки-пазли на основі магнітів із 12 частин із контактами учаасників.

Запланували вирішення наступних питань:

1. Організація та розробка технологій безпечного міста. Пропозицію вніс Дмитро Антонюк – директор ІТ-компанії ISM-Ukrainian. Дана ідея зацікавила Марію Байду та Федора Євтушенка. Внесли проект на розгляд міської ради м. Житомира.

2. Організувати безкоштовне висвітлення соціально-важливих та неприбуткових заходів, котрі проводять підприємці з метою інформування населення про майбутні цікаві події у місті. Таким чином житомиряни отримають якісне дозвілля.

3. Спільно із фондом GIZ та Комп’ютерною Академією ШАГ м. Житомир у квітні будуть проведені навчання для держслужбовців для підвищення компетентності у сфері ІТ.

4. Організація цікавих та змістовних заходів для дітей, молоді. Спільно із усіма учасниками заходу будуть реалізовані: «Наукові пікніки», Регіональний етап ІТ-чемпіонат «Золотий Байт», «Майстерня міста», «Форум роботодавців», «Ярмарка професій» протягом квітня-червня 2018 року.

Проект є частиною проекту "Соціальна підтримка жінок і дітей постраждалих в наслідок військового конфлікту в Україні", який реалізовують БФ «Добра Воля» (Польша) і ГОЖОО «Воскресіння»(Україна) і підтриманий в рамках програми RITA - «Перетворення у регіоні» Польсько-Американського фонду свободи, яку реалізує Фонд «Освіта для демократії»

"Меня записали в "Лидеры Житомирщины" и пригласили на "Ранкову каву з лідерами Житомирщини щодо покращення партнерства 12х12" в одно из уютнейших сюрреалистичных мест Житомира, кафе "Портал". Я хочу выразить благодарность Любовь и Оксана Трибун, БФ "Добра Воля" (Польща) та польсько-американському фонду "Освіта для демократії" за конструктивную встречу, а также Людмила Ефименко и Александра Покропивная за организацию комфортного пространства, вкус какао и чудесные блюда! Приятно, что очень позитивно была принята моя миссия "Евроминерал Украина" - дать украинцам возможность использовать очищенную воду. Вместе мы сможем добиться многого и сделаем Украину процветающей! "-Роман Богачев, учасник проекту.

 

Заходи

Клуб

Проекти